RCMT součástí expozice ČVUT na MSV 2022 v Brně

4 října, 2022 @ 09:00 - 7 října, 2022 @ 16:00
Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Výsledky výzkumu a spolupráce s průmyslovými partnery a studijní obory bude RCMT prezentovat na expozici ČVUT na MSV 2022 v Brně.

Navštivte stánek ČVUT v pavilonu A na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně, kde bude RCMT představovat výsledek spolupráce s průmyslovým partnerem. Exponát Boxie firmy Hestego je nominován na Zlatou medaili v kategorii Inovace prokazatelně vzniklá ve smluvní spolupráci firem s výzkumnými organizacemi.

Boxie – chytrý zásilkový box – zjednodušuje doručování balíkových zásilek jak příjemci (adresátovi) tak přepravní službě. Doplněním nebo úplným nahrazením běžné poštovní schránky je možné zcela eliminovat osobní přebírání balíkových zásilek doma nebo na poště. Odpadá tak v dnešní době běžné domlouvání času předání zásilky s přepravní službou nebo návštěva pošty. BOXIE byla vyvinuta firmou HESTEGO, a. s. ve spolupráci s ČVUT v Praze jako jeden z výsledků projektu SMART HESTEGO – Parametrizace nových produktů a automatizace procesu vývoje, konstrukce a zavedení do výroby. Klíčovou myšlenkou tohoto projektu je vytvořit v podniku HESTEGO, a. s. novou digitální infrastrukturu, která umožní do budoucna vyvíjet, zavádět do výroby a prodávat nové produkty, u kterých je možná přímá interaktivní zákaznická individualizace konkrétního kusu výrobku s následnou produktivitou a efektivitou výroby shodnou se sériovým produktem.

Podrobnosti

Zahájení:
4 října, 2022 @ 09:00
Ukončení:
7 října, 2022 @ 16:00
Rubrika Akce:
https://www.bvv.cz/msv/

Místo konání

Výstaviště Brno