Oborový den výrobní techniky – laboratoře výrobní techniky na Horské

7 března @ 12:30 - 14:00
Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Přemýšlíte, jaký si vybrat obor magisterského studia?

Zajímáte se o průmyslovou automatizaci, řízení a pohony obráběcích strojů, konstrukci, technologii či design v konstrukci strojů? To, a ještě více vás čeká na Oborovém dnu na Ústavu výrobních strojů a zařízení, Fakulty strojní ČVUT v Praze, který se bude konat ve čtvrtek 7. března 2024 od 12.30 hodin v laboratořích RCMT na adrese Horská 3, Praha 2 Albertov (budova A) a ve středu 13. března 2024 od 12.30 hodin v oddělení průmyslové výroby a automatizace na adrese Jugoslávských partyzánů 1580/3, Praha 5 Dejvice (budova CIIRC).

Provedeme vás laboratořemi a představíme navazující magisterský obor:

  • Robotika a výrobní technika, specializace Výrobní technika

Představíme obor výrobní technika a jeho pozici v průmyslu. Seznámíme vás se studijním plánem, možnostmi odborné praxe na našem ústavu, potenciálem vašeho budoucího uplatnění a tématy bakalářských a diplomových prací, které můžete zpracovávat pod vedením našich pedagogů.

Výrobní technika je hi-tech strojírenský obor, který je základem veškeré průmyslové výroby. V oboru působí v ČR desítky prosperujících firem. Naši studenti spolupracují na projektech realizovaných spolu s průmyslovými partnery, mají možnost cestovat a studovat v zahraničí a po ukončení studia snadno nalézají atraktivní profesní uplatnění.
Těšíme se na vaši návštěvu!

Již nyní můžete navštívit naše laboratoře prostřednictvím virtuální prohlídky RCMT a virtuální prohlídky IPA CIIRC.

POZVÁNKA

Naši absolventi

 

Podrobnosti

Datum:
7 března
Čas:
12:30 - 14:00
Rubrika Akce:

Místo konání

Horská 3, Praha 2 Albertov
Horská 3
Praha 2, Česká republika
+ Google Mapa