Oborový den Ústavu výrobních strojů a zařízení – RCMT

17 října, 2023 @ 14:15 - 15:45
Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Zajímáte se o průmyslovou automatizaci, řízení a pohony obráběcích strojů, konstrukci, technologii či design v konstrukci strojů? To, a ještě více vás čeká na Oborovém dnu na Ústavu výrobních strojů a zařízení, Fakulty strojní ČVUT v Praze, který se bude konat v pondělí 16. října 2023 od 16.00 hodin v oddělení průmyslové výroby a automatizace na adrese Jugoslávských partyzánů 1580/3, Praha 5 Dejvice (budova CIIRC) a v úterý 17. října 2023 od 16.45 hodin v laboratořích RCMT na adrese Horská 3, Praha 2 Albertov (budova A).

Provedeme vás laboratořemi a představíme navazující magisterský obor:

  • Robotika a výrobní technika, specializace Výrobní technika

Představíme obor výrobní technik a jeho pozici v průmyslu. Seznámíme vás se studijním plánem, možnostmi odborné praxe na našem ústavu, potenciálem vašeho budoucího uplatnění a tématy bakalářských a diplomových prací, které můžete zpracovávat pod vedením našich pedagogů.

Výrobní technika je hi-tech strojírenský obor, který je základem veškeré průmyslové výroby. V oboru působí v ČR desítky prosperujících firem. Naši studenti spolupracují na projektech realizovaných spolu s průmyslovými partnery, mají možnost cestovat a studovat v zahraničí a po ukončení studia snadno nalézají atraktivní profesní uplatnění.
Těšíme se na vaši návštěvu!

Již nyní můžete navštívit naše laboratoře prostřednictvím virtuální prohlídky RCMT a virtuální prohlídky IPA CIIRC.

POZVÁNKA

Podrobnosti

Datum:
17 října, 2023
Čas:
14:15 - 15:45
Rubrika Akce:

Místo konání

Horská 3, Praha 2 Albertov
Horská 3
Praha 2, Česká republika
+ Google Mapa