Oborový den Ústavu výrobních strojů a zařízení – Laboratoř průmyslové výroby a automatizace

20 března, 2023 @ 09:00 - 10:30
Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Zajímáte se o průmyslovou automatizaci, řízení a pohony obráběcích strojů, konstrukci, technologii či design v konstrukci strojů? To, a ještě více vás čeká na Oborovém dnu na Ústavu výrobních strojů a zařízení, Fakulty strojní ČVUT v Praze, který se bude konat ve čtvrtek 16. března 2023 od 16.00 hodin v laboratořích RCMT na adrese Horská 3, Praha 2 Albertov (budova A) a v pondělí 20. března 2023 od 9.00 hodin v laboratoři průmyslové výroby a automatizace na adrese Jugoslávských partyzánů 1580/3, Praha 5 Dejvice (budova CIIRC)

Provedeme vás laboratořemi a představíme navazující magisterský obor:

  • Robotika a výrobní technika, zaměření Výrobní technika

Seznámíme vás se studijním plánem, potenciálem vašeho budoucího uplatnění a tématy bakalářských a diplomových prací, které můžete zpracovávat pod vedením našich pedagogů.
Výrobní stroje jsou oborem, ve kterém ČR zaujímá 7. místo na světě v produkci na obyvatele a většina produkce je exportována na vyspělé trhy světa. V oboru působí desítky prosperujících firem. Naši studenti spolupracují na projektech realizovaných spolu s průmyslovými partnery, mají možnost cestovat a studovat v zahraničí a po ukončení studia snadno nalézají atraktivní profesní uplatnění.
Těšíme se na vaši návštěvu!

Již nyní můžete navštívit naše laboratoře prostřednictvím virtuální prohlídky RCMT a virtuální prohlídky IPA CIIRC.

POZVÁNKA

Podrobnosti

Datum:
20 března, 2023
Čas:
09:00 - 10:30
Rubrika Akce:

Místo konání

Jugoslávských partyzánů 1580/3, Praha 6 Dejvice